x
deneme ankeet
  deneme ankeet
   
   
   

Oy Gönder
deneme anket
  deneme anket
   
   
   
   
   
   
   
   

Oy Gönder
En çok hangi ambalajı beğendiniz?
  En çok hangi ambalajı beğendiniz?
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Oy Gönder

İstanbul Kahve Festivali 4.5 100‘İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak’ sloganıyla yola çıkan Kahve Festivali 25-28 Aralık tarihlerinde Karaköy’deki Galata Rum İlkokulu’nda kahve severlerle buluştu. Kahve konusunda bayağı aşama atladık. Sade mi orta mı sorusundan ‘soya sütlü tall latte’ cevabına geçişimiz bayağı hızlı oldu. Şimdiyse özellikle son yıllarda yükselen kahve konusunda uzmanlaşmış butik dükkanlar karşımıza çıkıyor. Bebek’teki Cup of Joy, Cihangir’deki Kronotrop, Teşvikiye’deki Moc ( Ministry of Coffee) gibi. İşte bu butik dükkanları ve zincirlerinin hepsini aynı yerde bulabileceğiniz adeta bir kahve cenneti olmuş Kahve Festivali.
Biz de festivalin ilk gününde Poşetmarketi ekibi olarak ordaydık. Öncelikle beklediğimizden çok daha fazla ilgi söz konusuydu. Yağmurla en iyi giden şey kesinlikle kahve diyen herkes oradaydı. Birbirinden değişik kahveleri tadabildiğiniz gibi aynı zamanda da hep bildiğiniz ve sevdiğiniz kahveleri de bulabildiğiniz bir festival olmuş. Halihazırda butik dükkan veya zincir olanların yanı sıra Mart 2015’te açılacak olan kahve laboratuvarı Heisenberg Coffee & Roastry farklı bir kahve deneyimi yaşamak isteyenlere ve özellikle Breaking Bad fanları için şimdiden festivalde stant açmıştı. Pazara hızlı bir giriş yapacağı şimdiden belli oluyor.
Birbirinden farklı kahve ve espresso içerken aynı zamanda da jazz müzik dinleyebileceğiniz sıcak bir atmosfere sahip. 4 gün boyunca her seansta farklı workshoplar gerçekleştirildi. Baristalar bütün hünerlerini sergiledi. Bunun yanı sıra üst katlarda aynı zamanda müzik performansı eşliğinde tuvallerde resim etkinliği de vardı.
Festivalin ilki bizim için gayet keyifliydi. Birincisini kaçıranlara seneye düzenlenecek Kahve Festivali için şimdiden stant yerlerini, kahve severlere de biletlerini ayırmalarını öneririz. Özellikle kahve pazarına adım atmak isteyen girişimciler için kendilerini tanıtabilecekleri ve sektör hakkında bilgi sahibi olabilecekleri bir platform olmuş.
Poşetmarketi ekibi olarak biz de festivale katılarak bizimle uzun süredir çalışan müşterilerimizi hem ziyaret etmiş olduk hem de sektöre yeni giren kahvecilerle tanışma fırsatını yakaladık. 2014’ün son aylarında kahve koleksiyonumuza yenilerini ekleyerek 2015 yılında kahve satan müşterilerimize daha sağlam daha şık kahve poşetleri ürettik. Aynı zamanda kahve poşetlerimiz renklendi. Kiremit ve yeşil çizgili olmak üzere iki çeşit, renkli poşetlerle müşterilerimize daha iyi bir hizmeti hedefliyoruz.


 • Kahve poşetlerinin kenar ve tabanı ısıl yapışma yöntemiyle kapatılmıştır. 
 • Kahve poşetlerinin ağzı da ısıl yapışma yöntemiyle kapatılabilmektedir.
  Oksijen geçirgenliği, diğer klasik kahve poşetlerine göre çok düşüktür. Bu konuyla ilgili Tübitak raporu bulunmaktadır.
 • İçine konulan ürünün kokusunu dışarı kaçırmadığı için aroma kaybı yoktur.Kahve poşetinin yapısı sayesinde, higroskopik ve bulunduğu yerin kokusunu emerek içine çeken eden kahve ve kakao gibi ürünlerin, dışarıdan koku ve nem almasını önler.
 • Dolum sırasındaki değerler (nem, aroma vs. gibi) tüketim anına kadar aynı kalır. Satıcı ve toptancının depo şartları ve satış koşullarından etkilenmediği için uzun vadede müşteri memnuniyeti yaratır. Müşteri her pakette farklı tat yerine sürekli aynı tadı satın almış olur.
 • Rafta dik durur. Kahve poşetinin formu gereği kendiliğinden dikdörtgen tabanı üzerinde oturduğu için ve bobinden çalışan sıcak yapıştırmalı poşetler gibi, içindeki ağırlıkla taban oluşturmadığı için öne eğilme ve rafta devrilme riski yoktur. Rafta çuval gibi durmaz, çok dik ve albenili bir duruşu vardır.
 • Kahve poşetinin tabanından döküntü mümkün değildir. Bu nedenle rafta kötü görüntüler oluşmaz. Yüksek bir raftan veya teşhir mahallinden yere düşse dahi patlama riski yoktur.
 • Yukarıdaki avantajlara sahip ısıl yapışmalı kahve poşetleri grubumuza, 7/24 alışveriş imkânı bulabileceğiniz, e-ticaret platformumuz www.posetmarketi.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kahve poşetinin kenarında (körüğünde) bulunan kod no. sunu (Örnek: 206001) Posetmarketi.com ana sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan ‘Ara’ butonuna yazarak ürünle ilgili fiyat bilgisine ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • Ayrıca talepleriniz doğrultusunda bu poşetlerle birlikte aşağıdaki hizmetlerimizi de sunabiliyoruz.
 • Talebi doğrultusunda, bu özelliklere sahip kahve poşetlerini, özel ölçülerde, firmanıza özel, logo baskılı olarak da üretebilmekteyiz.
 • Kahve poşeti üzerine, sunacağınız grafik tasarımı, etikete dönüştürerek, otomatik makinada, poşetin istediğiniz kısmına uyguluyoruz. ETİKET UYGULAMASINI ön yüz, arka yüz, tabana yapabiliyoruz.
 • Seçeceğiniz kahve poşetine, istediğiniz yükseklikte, istediğiniz renk, PRATİK KLİPS UYGULAMASI yapılabilmektedir. Bu kapama sistemi ile, müşteri poşetin içindeki ürün bitene dek, aç-kapa yapabilir ve ürününüz kendi orijinal ambalajında muhafaza edilmiş olur
 • Seçeceğiniz kahve poşetine, istediğiniz yükseklikte, VALF UYGULAMASI yapılabilmektedir. Eklenecek valf sayesinde, çekilmemiş kahve çekirdeklerinin çıkardığı gazlar, oksijen içeri girmeden dışarı çıkacak, poşetlerin şişmesi ve patlaması engellenecektir.

Yeni ısıl yapışmalı kahve poşet grubumuzu tercih ederek, müşteri memnuniyeti için üretimden son tüketiciye kadarki aşamalarda bugüne kadar yaşadığınız sorunlarınızı sona erdirerek, müşteri ve satış rakamlarınızı arttırabileceksiniz. Sizleri keyifli bir alışveriş için www.posetmarketi.com ya da Papirus’a bekler, iyi çalışmalar dileriz.                         

                     

                                

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.