x
deneme ankeet
  deneme ankeet
   
   
   

Oy Gönder
deneme anket
  deneme anket
   
   
   
   
   
   
   
   

Oy Gönder
En çok hangi ambalajı beğendiniz?
  En çok hangi ambalajı beğendiniz?
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Oy Gönder

Çay Dünyasındaki Yenilikler 4.5 100
Bütün dünyada temsil edilen çay ve botaniğin tedarikçisi olarak yerel gelişmeler kadar iyi birçok uluslararası hedef pazarı biliyoruz. Hangi tat seçimleri ve tüketici alışkanlıkları ülkelerdeki ve pazardaki tüketicileri kategorilere ayırmaktadır? Hangi trendler daha görünür? Sahip olduğumuz uluslararası network cevaplamamız gereken bu tarz soruların cevaplarına ulaşmamızı sağlıyor.
Bizim için, her bir bireysel pazardaki anahtar faktörlerin tüketici zevkleriyle doğru bir şekilde eşleşmesini ve çay fincanına genel bir görüş oluşmasına yardımcı oluyor.Çay Pazarındaki Trendler


Fonksiyonel Bitkisel Enfüzyonlar:


Ambalajın İçine İşe Yarar Şeyler Ekleyin
Her geçen gün müşteriler fonksiyonel yiyecek ve içecekleri tercih ediyorlar. Fonksiyonel bitkisel enfüzyonların hem tadı güzel hem de aynı zamanda da sağlığa genel olarak iyi gelmektedir. Ürün geliştirme bölümümüz düzenli olarak bunun gibi fonksiyonel konseptleri geliştirmek amacıyla çayın içine bitkisel şeyler katarak yeni çay çeşitleri yaratmak için çalışıyorlar. Bizim bitkisel enfüzyonlarımız tamamıyla bitki bileşenlerinden oluşmakta, bitkisel özler içermekte ve vitamin, mineral ve lif içermektedir. Uzmanlarımız bileşenlerin etkinliğine çok fazla dikkat etmektedirler. Daha fazlasını öğrenmek istiyor musunuz? O zaman bizimle iletişime geçin!


Doğallık
Tüketicinin sağlıklı ve organik ürünlere karşı olan bilinçliliği son zamanlarda gittikçe artmaktadır. Artık günümüzde tüketiciler bir şeyin içindekileri ve tarif listesine daha çok dikkat ediyorlar. Bundaki artışın nedeni yiyeceklere karşı olan alerjilerin sayısında olan artış. Bunun anlamı sağlıklı ve doğal olan ürünlere olan talep önceki yıllara göre şimdi çok daha fazla. Bu trend doğal bir ürün olan çayla mükemmel bir uyum içinde. Çay sadece rahatlık verip bağımlılık yapmaz aynı zamanda da doğal bir içecektir. Yeni ürün konumlandırırken bu tür özellikler zengin fırsatlara yol açmaktadır. Özellikle Avrupa’da bu gelişmeler pazarda çok açık bir şekilde görülüyor. Pazar araştırma enstitüsü olarak bilinen Mintel GNPD yiyecekler ve içeceklerin doğal olarak lanse edilmesi gerektiğini söyleyerek diğer şirketlere bu şekilde data veriyorlar. Son yıllarda yiyecek ve içecek sektöründeki kuruluşlar doğal terimini kullanarak kendi ürünlerini piyasaya sürüyorlar. Aynı zamanda Asya ve Güney Amerika’da da doğal ürünler çok popüler.


Bilinçli Tüketim

Tüketiciler çoğunlukla satın alma aşamasında yiyeceklerin ve içeceklerin nerede ve hangi şartlar altında üretildiklerini göz önünde bulunduruyorlar. Tercih edilen ürünler sadece pahalı olanlar değil aynı zamanda ekoloji ve sosyal olarak sürdürülebilir olanlardır.
Biz şirketimizin ürünlerinin bu tür gereklilikleri karşılamasını istiyoruz. Bu nedenle bütünsel yaklaşımı kendi şirket kültürümüze adapte ettik. Personelden birlikte çalıştığımız iş ortaklarının hepsinin çevre konularında duyarlı ve eğitimli insanlar olmasına önem veriyoruz ve aynı zamanda da onları bilgilendirme konusunda kendi üstümüze düşeni yapıyoruz. Biz örneğin çalıştığımız bölgelerdeki çiftçilerin ve işçilerin daha iyi bir yaşam ve çalışma koşullarına sahip olması konusunda elimizden geleni yapıyoruz.


Uygunluk: Pratik ürünler
Uygun ürünler müşterilere göre çeşitli bölümlere ayrılmaktadır. İçecek sektörü için ilk ve en başta gelen ürünler uzun hazırlık zamanına ihtiyaç duymayan ürünler anlamına gelmektedir. Bu özellikle çoğunlukla yiyecek ve içeceklerini paket yaptıran genç tüketicilere ilginç gelmektedir. Fast food’a karşı olan talebe rağmen tüketiciler genellikle sağlıklı yemek yemekten vazgeçmek istemiyor.


Egzotik Meyveler
Egzotik meyveler size yaz hissi vererek mutlu ve keyifli olmanızı sağlar. Egzotik meyveler aynı zamanda da meyve özleriyle de uyumlu bir tat oluşturmaktadır. Çayla birlikteyse daha rahatlatıcı ve tatlı bir his uyandırıyor.


Sağlıklı İçerikler

Dengeli bir diyet sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazıdır. Bugün pek çok tüketici bunu bildikleri için artık daha fazla sağlıklı yiyecek ve içecek tüketme eğilimi göstermektedirler. Tüketiciler sağlıklı yiyecek ve içeceklerin aynı zamanda tadının da güzel olmasını istiyorlar. Biz de sizlere hem sağlıklı hem de tadı güzel bir çay çeşidi sunuyoruz. İçinde bulunan süper meyveler olarak adlandırılan antioksidanlar sayesinde sağlığınıza yararlı olan çay çeşidini sunuyoruz. 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.