x

Pembe Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket)

Pembe Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket)
  • Pembe Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket)
  • Pembe Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket)
  • Pembe Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket)
Kod No: 0118050
Ürün Fiyatı: 25,00 TL + KDV
KDV Dahil:29,50 TL
Toplam Tutar:29,50 TL
 

PRATİK KURDELE, PRATİK KULLANIM...

Poşetlerinizi pratik kurdelalarımız ile kapattığınızda, Ürünleriniz raflarda göz dolduracak , Üstelik; pratik kurdelalarımız, pratik kullanımı sayesinde ürünlerinize eşsiz bir görünüm sağlayacak.

Kurdela Ölçüleri:

En: 15 mm  Boy: 270 mm  

(Ölçülerde toleransımız +/- 3 mm'dir)

Kurdela Rengi: Pembe
Kutu içindeki Ürün Adedi: 50 adet
Diğer Özellikler: Pratik kurdela, şeffaf poşetlerimize dolum yapıldıktan sonra poşetin ağız kapamasında kullanılmaktadır.
Teslimat:

Bu ürünlerimiz stoklarımızda her zaman yüklü miktarlarda bulunmaktadır. Tek tıkla, maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslimat yapılmaktadır.

Bu ürünümüz şeffaf poşet, film poşet, draje poşeti, çikolata poşeti, şeker poşeti, şekerleme poşeti, kuruyemiş poşeti, helva poşeti, baharat poşeti, akide şekeri, çay poşeti, aktar poşeti, kurabiye poşeti, hediye poşeti ve bebek şeker poşetlerimize dolum yapıldıktan sonra poşetin ağız kapamasında kullanılmaktadır. Bu ürünümüz pastane sahipleri, kuruyemiş dükkânları, çikolata butikleri, aktarlar, baharatçılar, şekerleme dükkânları, helva ve lokum üreticileri tarafından kullanılmaktadır.

Ürün Etiketleri
İlgili Ürünler
 - Mavi Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) - Mavi Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) 25,00 TL + KDV  - Mat Gümüş Büyük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) - Mat Gümüş Büyük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) 33,00 TL + KDV
Bunu Alan Bunu Da Almış
 - Mavi Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) Mavi Küçük Boy Pratik Kurdele (50 Adetlik Paket) 25,00 TL +KDV
 - Parlak Altın Küçük Boy Pratik Kurdele (100 Adetlik Paket) Parlak Altın Küçük Boy Pratik Kurdele (100 Adetlik Paket) YENİ 34,00 TL +KDV
 - Parlak Altın Kapama Klipsi (12 cm) Parlak Altın Kapama Klipsi (12 cm) 62,00 TL +KDV
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.